Descriere
alte servicii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. CENTRUL DE CREATIE AL COPIILOR GLODENI
Codul fiscal/IDNO
1020620001534
Adresa
4901,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
Stefan cel Mare nr.12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 20:06:00
Ultima modificare
14.05.2025 20:10:57
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,149.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -