Descriere
Rafturi arhivă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ENERGOCOM S.A.
Codul fiscal/IDNO
1004600074938
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Serghei Lazo nr.17 bl.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 17:07:50
Ultima modificare
14.05.2025 17:11:57
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
27,812.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -