Descriere
Achizitionarea bunurilor de uz gospodaresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Codul fiscal/IDNO
1007601006391
Adresa
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 16:44:22
Ultima modificare
14.05.2025 16:51:49
MTender ID
Cod CPV
18930000-7
-
Saci şi săculeţe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,893.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -