Descriere
Lucrări de amenajare a blocului sanitar în incinta Casei de Cultură din s. Vorniceni r. Strășeni.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Vorniceni
Codul fiscal/IDNO
1007601009923
Adresa
3637,
MOLDOVA,
s.Vorniceni,
Străşeni,
str.Sfatul Țării nr. 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 16:37:55
Ultima modificare
14.05.2025 16:40:45
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
143,319.13
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -