Descriere
Produse de igienă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ENERGOCOM S.A.
Codul fiscal/IDNO
1004600074938
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Serghei Lazo nr.17 bl.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 16:33:24
Ultima modificare
14.05.2025 16:39:49
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,187.59
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -