Descriere
registre
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE
Codul fiscal/IDNO
1013600017454
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici nr.79
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 16:27:49
Ultima modificare
14.05.2025 16:31:31
MTender ID
Cod CPV
22810000-1
-
Registre din hârtie sau din carton
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -