Descriere
Consumabile pentru imprimare a cardurilor de identitate (legitimații)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 12:40:54
Ultima modificare
21.02.2023 14:05:05
MTender ID
Cod CPV
19520000-7
-
Produse din plastic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
99,848.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -