Descriere
Servicii de auditare internă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.S. Portul Fluvial Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
MD-3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 12:31:30
Ultima modificare
09.03.2023 15:58:28
MTender ID
Cod CPV
79200000-6
-
Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
60,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -