Descriere
Lucrări de instalare cazane pentru încălzire pe nave (2 unități)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.S. Portul Fluvial Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
MD-3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 12:27:37
Ultima modificare
21.02.2023 12:27:37
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2023 -
01 aprilie 2023 -