Descriere
Achiziționarea de vehicule și echipament de deszăpezire,întreținerea spații verzi în teritoriul s.Sofia,r-nul Drochia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sofia,r-nul Drochia
Codul fiscal/IDNO
1007601007251
Adresa
5235,
MOLDOVA,
s.Sofia (r-l Drochia),
Drochia,
s.Sofia,r-nul Drochia
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Magaleas Veaceslav
Telefonul de contact
0252 30236,069426366
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 12:02:40
Ultima modificare
21.02.2023 12:12:10
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,082,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -