Descriere
Achizitie lengerie de pat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.S. Portul Fluvial Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
MD-3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 12:00:08
Ultima modificare
21.02.2023 12:00:08
MTender ID
Cod CPV
39500000-7
-
Articole textile
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
52,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2023 -
01 aprilie 2023 -