Descriere
Servicii de excavare cu excavator specializat pe șenile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 11:46:56
Ultima modificare
21.02.2023 11:48:59
MTender ID
Cod CPV
60180000-3
-
Închiriere de vehicule de transport de mărfuri cu şofer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,500,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -