Descriere
Servicii de tratament balneosanatorial pentru trimestrele II - IV al anului 2023 pentru persoanele asigurate şi veterani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Casa Națională de Asigurări Sociale
Codul fiscal/IDNO
1004600030235
Adresa
2028,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str.Gheorghe Tudor,3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 11:38:53
Ultima modificare
21.02.2023 11:38:53
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
73,000,532.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -