Descriere
Reparatia capitala a drumului cu lungimea de 5000 m si latimea de 3.5 m in s. Corjova, raionul Criuleni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Corjova
Codul fiscal/IDNO
1007601009668
Adresa
MD-4817,
МОЛДОВА,
с.Коржова (р-н Криулень),
Криулень,
s.Corjova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 11:34:22
Ultima modificare
11.04.2023 10:14:26
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
12,753,480.21
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -