Descriere
Achizitii carbune 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.S. Portul Fluvial Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
MD-3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 10:53:47
Ultima modificare
21.02.2023 10:53:47
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -