Descriere
Lucrări de reparație a trotuarului și nivelarea terenului aferent trotuarului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria com. Ecaterinovca
Codul fiscal/IDNO
1007601008845
Adresa
MD-4116,
MOLDOVA,
s.Ecaterinovca,
Cimişlia,
s.Ecaterinovca, r-l Cimișlia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 10:40:18
Ultima modificare
21.02.2023 10:44:20
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
352,583.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -