Descriere
Produse de origine animală, carne și produse din carne
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Codul fiscal/IDNO
1008601001474
Adresa
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Visnevschi Alexandru
Telefonul de contact
079987620
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 21:44:32
Ultima modificare
20.02.2023 21:50:41
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
49,833.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -