Descriere
Dezinsecție deratizare p/u anul 2023REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul 5 Cahul
Codul fiscal/IDNO
1006601002075
Adresa
MD 3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Trandafirilor 21
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 17:42:09
Ultima modificare
21.02.2023 08:58:30
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
27,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -