Descriere
Biodistructive pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorel Pocriciuc
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 17:22:58
Ultima modificare
22.02.2023 15:45:20
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
201,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -