Descriere
Consumabilelor medicale, accesorii pentru utilaj medical pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Codul fiscal/IDNO
1003600152558
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
oxana.palancica Palancica
Telefonul de contact
079623739
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 17:10:33
Ultima modificare
28.02.2023 17:16:08
MTender ID
Cod CPV
33140000-3
-
Consumabile medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
445,220.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -