Descriere
Dezinfectanți pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 16:23:08
Ultima modificare
20.02.2023 16:57:54
MTender ID
Cod CPV
24400000-8
-
Îngrăşăminte şi compuşi azotaţi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
599,205.86
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -