Descriere
AchizitionareaTractor cu cabina si echipament tehnic in cadrul Proectului ,,Ingrijire a spatiilor verzi si deszapezire a drumurilor"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI RASPOPENI
Codul fiscal/IDNO
1007601004548
Adresa
7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 15:58:24
Ultima modificare
21.02.2023 12:03:30
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,112,498.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -