Descriere
servicii de deservire tehnică a mașinilor de sortare a bancnotelor și a cântarelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Poșta Moldovei
Codul fiscal/IDNO
1002600023242
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 15:50:31
Ultima modificare
01.03.2023 16:00:01
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -