Descriere
Lucrări de reparație a sălei sportive IP Liceul Teatral Orășenesc Iu.Harmelin
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Liceul Teatral Orășănesc "Iurie Harmelin"
Codul fiscal/IDNO
1022620000520
Adresa
2060,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
bd. Cuza-Vadă 19/3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 14:33:51
Ultima modificare
20.02.2023 14:34:37
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
400,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -