Descriere
Procurarea automobilului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Varancau
Codul fiscal/IDNO
1007601003482
Adresa
MD-3048,
MOLDOVA,
s.Vărăncău (r-l Soroca),
Soroca,
Varancau
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 13:57:53
Ultima modificare
21.02.2023 14:37:41
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
210,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -