Descriere
Autolubrifianți și produse antigel
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 12:25:30
Ultima modificare
20.02.2023 12:35:44
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,415,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -