Descriere
Fibre din sticlă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 12:23:57
Ultima modificare
20.02.2023 12:26:59
MTender ID
Cod CPV
14800000-9
-
Diverse produse minerale nemetalice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
330,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -