Descriere
Monofilament
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 12:19:23
Ultima modificare
24.02.2023 11:07:34
MTender ID
Cod CPV
19720000-9
-
Fibre sintetice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
375,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -