Descriere
Achiziționarea serviciilor de testare și verificare a eficienței de funcționare ale sistemelor (instalațiilor) de ventilație situate pe teritoriul obiectivului „TERMOELECTRICA” S.A. CET Sursa 1.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 12:08:31
Ultima modificare
20.02.2023 12:30:16
MTender ID
Cod CPV
71310000-4
-
Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
135,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -