Descriere
“Achiziționarea medicamentelor necesare tratamentului malariei, toxoplasmozei, holerei, serurilor și imunoglobulinelor curative în scopul realizării Programului Special “Combaterea maladiilor rare” pentru anul 2023”, repetat 1.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Codul fiscal/IDNO
1016601000212
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:48:46
Ultima modificare
28.02.2023 15:00:01
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
115,250.25
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -