Descriere
Achiziționarea lucrărilor de aplicare de acoperitoare anticorozive
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:07:53
Ultima modificare
20.02.2023 11:51:31
MTender ID
Cod CPV
45440000-3
-
Lucrări de vopsitorie şi de montare de geamuri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
270,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -