Descriere
Detergenți și consumabile pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP-Spitalul raional Dondușeni
Codul fiscal/IDNO
1003604150574
Adresa
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str. M.Eminescu, 26/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:01:52
Ultima modificare
20.02.2023 11:26:39
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
109,050.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -