Descriere
Serviciilor de deservire tehnică a dispozitivelor medicale pentru anul 2023 (loturile neachiziționate)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Cahul
Codul fiscal/IDNO
1009603003860
Adresa
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 10:55:17
Ultima modificare
20.02.2023 13:58:49
MTender ID
Cod CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
297,900.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -