Descriere
Apă potabilă/ minerală îmbuteliată pentru necesitățile ODA, perioada 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Organizaţia pentru Dezvoltarea Antreprenoriatului (ODA)
Codul fiscal/IDNO
1007600042792
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 10:41:02
Ultima modificare
27.02.2023 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
84,166.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -