Descriere
Detergenți 2023 (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 10:26:53
Ultima modificare
20.02.2023 10:31:02
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
29,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -