Descriere
Hârtie igienică și prosoape de unică folosință pentru mâini (anul 2023)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Stomatologic Municipal de Copii
Codul fiscal/IDNO
1003600153049
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
bd. Negruzzi 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 09:10:49
Ultima modificare
20.02.2023 09:21:21
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -