Descriere
Servicii de reparatii curente (AVARIERE) categorii generale, repararea acoperișului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Intreprinderea pentru silvicultura Comrat
Codul fiscal/IDNO
1005611000732
Adresa
3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
TRETIACOV 123
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.02.2023 18:59:36
Ultima modificare
21.02.2023 21:51:25
MTender ID
Cod CPV
50700000-2
-
Ремонт и техническое обслуживание строительных сооружений
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
600,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -