Descriere
Produse anorganice chimice și îngrășeminte minerale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. Parcul „Dendrariu”
Codul fiscal/IDNO
1003600113104
Adresa
MD-2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. George Enescu, 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.02.2023 02:12:43
Ultima modificare
25.02.2023 09:38:58
MTender ID
Cod CPV
14300000-4
-
Produse anorganice chimice şi îngrăşăminte minerale
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
47,580.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -