Descriere
“Achiziționarea medicamentului Pyridostigmini bromidum, pentru anul 2023”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Codul fiscal/IDNO
1016601000212
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 18:25:09
Ultima modificare
25.02.2023 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
222,387.55
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -