Descriere
Дорожный трактор, прицепное и навесное оборудование к нему
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Chirsovo
Codul fiscal/IDNO
1007601003851
Adresa
3813,
МОЛДОВА,
с.Кирсова,
АТО Гагаузия,
str. Lenina 151/a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 17:24:28
Ultima modificare
17.02.2023 17:41:01
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Автомобили
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
903,560.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -