Descriere
Reactivi și consumabile pentru Laboratorul Bacteriologic (suplimentar) pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Copii nr.1
Codul fiscal/IDNO
1003600152569
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.S.Lazo nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 17:01:13
Ultima modificare
17.02.2023 17:03:18
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -