Descriere
Achiziționarea lucrărilor de reparație capitală a 4 întreruptoare 110 kV. CET-2, Sursa-1 și reparație capitală a întreruptorului cu ulei 110 kV - 110В1Т. CET-1, Sursa-2
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:59:25
Ultima modificare
17.02.2023 17:04:04
MTender ID
Cod CPV
45310000-3
-
Lucrări de instalaţii electrice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
680,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -