Descriere
servicii de deservire tehnică a imprimantelor multifuncționale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Poșta Moldovei
Codul fiscal/IDNO
1002600023242
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:56:49
Ultima modificare
17.02.2023 16:59:40
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
70,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -