Descriere
Consumabile și alte accesorii de laborator (ce nu se regăsesc în listele centralizate CAPCS
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Strășeni
Codul fiscal/IDNO
1003600158309
Adresa
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
MD 3701, or. Straseni, str. Toma Ciorba 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cristina MĂMĂLIGĂ
Telefonul de contact
+37367412255
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:54:41
Ultima modificare
19.02.2023 01:22:35
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
19,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -