Descriere
Achiziționarea sistemului informațional pentru automatizarea lucrului cu consumatorii debitori
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVAGAZ S.A.
Codul fiscal/IDNO
1003600005148
Adresa
MD-2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
CHIŞINĂU RÎŞCANI, mun. Chişinău, Alexandr Puşkin, 64
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:53:26
Ultima modificare
17.02.2023 17:03:58
MTender ID
Cod CPV
48600000-4
-
Pachete software pentru baze de date şi operare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,052,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -