Descriere
Servicii privind auditul situațiilor financiare pe anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Călăraşi
Codul fiscal/IDNO
1003609150317
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
Nicolae Testemiţanu, 59
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:06:39
Ultima modificare
23.02.2023 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
79200000-6
-
Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -