Descriere
ACHIZIȚIONAREA UNIFORMEI DE INSTRUCȚIE PENTRU NECESITĂŢILE ARMATEI NAŢIONALE ÎN ANUL 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 15:10:09
Ultima modificare
17.02.2023 19:04:53
MTender ID
Cod CPV
18400000-3
-
Îmbrăcăminte specială şi accesorii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,380,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -