Descriere
Produse parafarmaceutice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Policlinica Stomatologică Republicană
Codul fiscal/IDNO
1003600150118
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 13:33:42
Ultima modificare
17.02.2023 17:48:44
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
75,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -