Descriere
Achiziționarea mărfurilor de uz gospodăresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Curtea de Conturi a RM
Codul fiscal/IDNO
1007601001330
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd. Stefan cel Mare 69
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 12:54:24
Ultima modificare
17.02.2023 13:15:52
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
53,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -