Descriere
Medalii și insigne (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 12:16:38
Ultima modificare
17.02.2023 12:27:07
MTender ID
Cod CPV
18510000-7
-
Bijuterii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
323,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -